NEDEN ÇITIRDAK KURABİYE?citirdak

citirdak- kurabiye-özel-gün

Yaşamda mutluluğa, paylaşmaya, kutlamaya dair ne varsa hepsi için Çıtırdak Kurabiye sizinle…

Çünkü biz hayatın değerini biliyoruz, koşuşturmacalı şehir hayatında sevdiklerimizle geçirebildiğimiz kısıtlı zamanın farkındayız. Hayat hızla akıp geçerken geride bıraktığımız özel “an”ların, yaşam hanemize yazdığımız özel “anı”ların herşeyden değerli olduğunu yürekten hissediyoruz.

Çünkü mutlulukların paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz. Sizlerle paylaştığımız her özel gününüzde, birlikte hazırladığımız her organizasyonda bu keyfi hep birlikte yaşadık.

Doğum Günü, Söz, Nişan, Kına, Düğün, Doğum, Baby Shower, Bebek Mevlidi, Sünnet, Bekarlığa Veda, Sevgililer Günü, Yıldönümü gibi tüm özel günlerinizde  hazırladığımız “butik mutluluk parçaçıkları” -biz onlara öyle diyoruz- değerini katlayıp kocaman gülümsemelere neden olduğunda aynı heyecanı biz de duyuyoruz.

Özel günleri anlamlandıran pastalar, tatlandıran Çıtırdak lezzetler, taçlandıran kişiye özel tasarımlar ile hayalleriniz gerçeğe dönüşürken; en çılgın renklerden, en zarif desenlere kadar düşlediğiniz her şeyi sizin için hazırlıyoruz.

Evlilik hazırlığında birlikte çalıştığımız bir “Çıtırdak” dostumuz anne olacağını öğrenir öğrenmez haberi ve sevincini bizimle paylaşmıştı, minik prenses dünyaya geldiğinde tüm hazırlıklar tamamlanmış olarak başucunda onu bekliyorduk. Böyle bir mutluluğu bu çılgın dünyada kim kime yaşatabilir?

Sevinçlerin, heyecanların arttığı, büyük aile ve dost meclislerinin bir araya geldiği, yediden yetmişe tüm sevdiklerinizin ömür boyu hatırlayacağı, kimi zaman aşkla çarpan kalplerin iki “Evet!” ile ömürlerini birleştirdiği, kimi zaman cennet kokulu bir meleğin dünyaya gözlerini açtığı, kimi zaman yepyeni bir yaşa daha birlikte adım atmanın dostlukları pekiştirdiği özel günleriniz için bizi mutluluğunuza şahit, hayallerinize ortak eder misiniz?